Organizatorem targów Slow Fashion jest Grupa Slow.
Grupa Slow ma za sobą realizację trzech bardzo udanych i popularnych imprez promujących lokalnych projektantów, twórców i producentów.

Slow Fashion. W roku 2014 Grupa Slow zorganizowała dwie edycje targów pod nazwą Slow Fashion. To impreza, która każdorazowo zrzesza ponad 250 lokalnych projektantów mody, biżuterii i dodatków.

Targi Slow Fashion mimo dwóch edycji stały się jedną z najbardziej popularnych i lubianych imprez modowych w Warszawie, przyciągającą wystawców i gości z całej Polski. Targi Slow Fashion planowane są dwa razy do roku,  wiosną i jesienią.

Zobacz, co się działo na ostatniej edycji targów Slow Fashion.

Slow Weekend. Slow Weekend to targi, których premiera miała miejsce w grudniu 2014 roku. Impreza zintegrowała ze sobą środowisko polskich projektantów mody, designu, stołeczne lokale gastronomiczne, producentów zdrowej żywności (Slow Food), a także naturalnych kosmetyków.

Część sprzedażowa licząca ponad 400 stoisk została wzbogacona o strefę relaksu, bary i pierwszy w Polsce zlot foodtrucków. Slow Weekend jest imprezą zaplanowaną dwa razy do roku, latem i zimą (edycja świąteczna).

Zobacz, co się działo na ostatniej edycji targów Slow Weekend.